0 0
Read Time:1 Minute, 22 Second

Czy internet stacjonarny bez łącza telefonicznego jest możliwy? Okazuje się, że tak. Bezpowrotnie mijają czasy, kiedy nabywca usług internetowych oprócz dostępu do sieci musiał opłacać abonament telefoniczny czy opłacać łącze chociaż z opcji tej nie korzystał. Taki proceder operatorów internetowych był nieuczciwy i zmuszał klientów do ponoszenia dodatkowych kosztów.

 Od teraz ma się to zmienić. Netia wypuszcza na rynek nowy produkt, to Dropss – usługa internetu stacjonarnego bez konieczności opłacania za łącze telefoniczne. Nareszcie stałym dostępem do sieci będą mogli cieszyć się Ci, którzy nie korzystają z kablówki, wynajmują mieszkanie czy nie godzą się na nieuczciwe warunki umowy. Tym samym wszyscy, którzy posiadają przyłącze Orange mogą korzystać z internetu stacjonarnego nie posiadając przy tym wykupionego abonamentu telefonicznego.

Tych ostatnich ucieszy z pewnością jeszcze jeden fakt. Nikt nie będzie „nabijany w butelkę”. Dropss oferuje umowy na czas nieograniczony. W praktyce oznacza to brak konieczności podpisywania „lojalek” i brak ponoszenia kosztów za rozwiązanie umowy bez względu na czas jej trwania. Dzięki braku konieczności wykupu telefonu bądź łącza usługa Dropss jest również korzystna cenowo – to tylko 49, 90 złotych miesięcznie. Jeśli dodamy do tego fakt, iż internet jest bez limitów, o prędkości 20 Mb/s to oferta ta wydaje się rzeczywiście niesłychanie atrakcyjna.

Warto dodać, że usługę Dropss można zamówić drogą internetową, wypełniając odpowiedni wniosek na oficjalnej stronie internetowej. Co więcej, całą procedurę udostępniania sieci można omówić drogą telefoniczną. Jeśli dodamy do zalet tej usługi fakt, że Netia nie naraża swoich klientów na dodatkowe koszty bowiem w celu aktywowania usługi Dropss nie wymagany jest nowy router (chyba, że klient będzie chciał wynająć Netia Spot za 1 złotych miesięcznie) okazuje się, że propozycja właśnie tego internetu stacjonarnego jest wręcz idealna.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %