0 0
Read Time:1 Minute, 26 Second

Samsung Galaxy Note 9 to gigant wśród urządzeń GSM. Dlatego należy odpowiednio zadbać o jego bezpieczeństwo nie tylko w przypadku kradzieży. Przede wszystkim trzeba ochronić go przed możliwymi stłuczeniami, zadrapaniami, a nawet bardziej poważnymi upadkami. Warto zainwestować w trwały i wytrzymały pokrowiec.

Żeby zadbać o bezpieczeństwo swojego telefonu, nie wystarczy opłacić odpowiednie ubezpieczenie przed ewentualną kradzieżą, warto również zatroszczyć się o jego stan fizyczny. Stąd na rynku akcesoriów komórkowych istnieje wiele rodzajów pokrowców. Ich zadaniem jest zabezpieczanie telefonu przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Wybór etui Galaxy Note 9 nie jest prostym wyborem. Poza naszymi prywatnymi preferencjami liczą się również kwestie estetyczne oraz jakość tworzywa, z jakiego wykonano pokrowiec oraz jego wytrzymałość. Oto kilka przykładów interesujących akcesoriów chroniących telefon przed zadrapaniami czy stłuczeniami.

Rodzaje pokrowców dla Samsunga Galaxy Note 9

Dedykowane akcesoria do telefonów komórkowych mają wysoką jakość i gwarantują użytkowanie ich przez wiele miesięcy, a nawet lat.

Etui  Ringke Fusion wykonano z elastycznego poliwęglanu wzmocnionego materiałem TPU. Jego ogromną zaletą jest to, że amortyzuje wszystkie upadki i doskonale chroni przed zarysowaniami. Dodatkowo jest lekkie i poręczne dla użytkownika telefonu.

Pokrowiec Thin Fit 360 to bardzo cienkie, poliwęglanowe akcesorium. Ten rodzaj etui dokładnie zabezpiecza telefon z każdej strony, tak aby nie uległ on wgnieceniom, zarysowaniom czy obtarciom. Dobrze ten model uzupełnia hartowane szkło Glas.TR.

Etui Spigen Tough Armor to pancerny pokrowiec, który łączy w sobie poliwęglan i materiał TPU. Dodatkowo zastosowana technologia „Air Cushion Corners” amortyzuje upadki oraz wstrząsy. Pokrowiec jest wyposażony w specjalną nóżkę, która wspomaga użytkownika, chociażby podczas oglądania filmów.

Innym rodzajem jest etui w formie portfela. Jego zadaniem jest ochrona nie tylko przed upadkami, stłuczeniami czy obtarciami, ale również zabezpieczanie wyświetlacza. Dzięki temu etui bez względu na warunki atmosferyczne będziemy mogli swobodnie korzystać z telefonu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %