0 0
Read Time:1 Minute, 31 Second

W erze najnowszej technologii wciąż gonimy za tym, co jeszcze bardziej ułatwia nam życie. Tyczy się to również smartfonów. Jeszcze do niedawna furorę robiły włochate pokrowce na telefon, a jedynym sposobem na ładowanie telefonu była standardowa ładowarka. Jeśli miałeś popularne etui „żelkę”, byłeś już mocno na topie. Dziś udziwnione, futrzaste etui odeszły do lamusa. Obecnie gadżety do telefonów są stylowe, eleganckie i funkcjonalne. Co znajdziemy wśród gadżetów dla Samsunga Galaxy Note 8?

Ładowarki

Kiedyś ładowarki występowały wyłącznie w jednej wersji – ładowarka wraz z kablem, który zamocowany był do niej na stałe. Dzisiejsze urządzenia dają nam większe możliwości, bo do jednej ładowarki możemy podłączyć nie tylko smartfona, ale też powerbanka czy MP4. Dodatkowo możemy korzystać z kilku portów ładowania jednocześnie. Ale to nie wszystko, bo oprócz standardowych urządzeń, mamy też ładowarki indukcyjne, które prócz funkcji ładowania, spełniają także rolę dekoracyjną. I co najważniejsze, aby naładować telefon, wystarczy położyć telefon na ładowarce – bez podłączania go i plątania się z kabelkami.

Etui

W dzisiejszych czasach wybór etui jest naprawdę ogromny. Prócz standardowych już, silikonowych pokrowców, możemy wybierać spośród tworzyw TPU czy materiałów poliwęglanowych. Etui Galaxy Note 8 dostępne są w wielu różnych wzorach, które odpowiadają naszemu stylowi i świetnie się prezentują. W sklepach możemy znaleźć specjalne pokrowce z nóżkami, które służą jako podstawka do telefonu; etui ze schowkiem na karty kredytowe czy modele wodoszczelne. Do wyboru, do koloru!

Folie ochronne

Pamiętacie, jak w sklepach był tylko jeden rodzaj foli ochronnych? Niestety szybko się rysowały i trzeba było je co rusz wymieniać, no i nie zapewniały odpowiedniej ochrony. Dziś mamy o wiele większy wybór – folie ceramiczne, elastyczne folie montowane na mokro, szkła hartowane, folie służące za pokrowiec. Nasz telefon chroniony jest obecnie z każdej strony. I dobrze, bo w czasach, gdy na jednego smartfona potrafimy wydać 2000 zł, dobrze by było, żeby tak szybko nam się nie uszkodził.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %