0 0
Read Time:2 Minute, 25 Second

Nowoczesne rozwiązania z Azji dają o sobie znać coraz bardziej, wiele technologii zaskakuje innowacyjnością nawet ekspertów. Dużo praktycznych pomysłów wykorzystuje się w smartfonach, a jednym z najlepszych przykładów jest model P20 lite od Huawei. Jakość podzespołów multimedialnych stoi na najwyższym poziomie, dzięki czemu smartfon bardzo szybko znika ze sklepowych półek.

Chińska rewolucja technologiczna

Azjatyckie koncerny komórkowe mają za sobą dosyć burzliwą historię. W dużym stopniu to wynik konieczności zmierzenia się z nienajlepszą opinią dotycząca elektroniki ze wschodu, która dość długo pokutowała w Europie. Produkty azjatyckie były bardzo tanie, często jednak pozostawiały wiele do życzenia pod względem jakości i funkcjonalności. Prostym przykładem są choćby smartfony marki Samsung, które na przełomie XX i XXI wieku raczej nie cieszyły się wielką popularnością, dziś natomiast seria Galaxy należy do najpopularniejszych na świecie.

Bardzo interesującym producentem smartfonów z Azji jest też Huawei. Pomimo stosunkowo krótkiej historii, marka szybko wypracowała sobie solidną pozycję na rynku oraz zyskała pochlebne opinie zarówno wśród użytkowników, jak i ekspertów. Jednym z flagowców firmy jest smatfon Huawei P20 lite. Czarny, niebieski i różowy to trzy warianty kolorystyczne modelu, w każdym z nich jednak do dyspozycji właściciela jest zestaw multimedialny godny nowoczesnego urządzenia na miarę XXI wieku.

Multimedia nowej generacji

Dzisiejsza pozycja rynkowa telefonów z Azji nie jest przypadkiem – to po prostu efekt wielu lat inwestycji w nowoczesne rozwiązania technologiczne i ośrodki badawcze. Dlatego dziś smartfony takie jak Huawei P20 lite zachwycają użytkowników na całym świecie niesamowitymi zestawami multimedialnymi.

Wystarczy spojrzeć na innowacyjny wyświetlacz o przekątnej ekranu aż 5,84 cala oraz rozdzielczości 2280 x 1080 pikseli FHD+. Zastosowano tu proporcje 19:9, dzięki czemu obraz jest bardziej realny niż kiedykolwiek wcześniej. Oglądanie filmów czy seriali online na komórce staje się prawdziwą przyjemnością, żadnych kłopotów nie sprawia też obsługa stron internetowych czy aplikacji. Wyświetlacz doskonale reaguje na dotyk oraz bardzo szybko wykonuje wszystkie polecenia.

Doskonałe wrażenie robi też zestaw multimedialny. Główny aparat z matrycą o rozdzielczości 16 Mpix został wzbogacony o dodatkowy obiektyw 2 Mpix, co pozwoliło na dodanie do funkcji soczewki efektu Bokeh. Co to takiego? To specjalny system, który w praktyce pozwala na wykonywanie zdjęć o świetnej ostrości w ramach pierwszego planu oraz rozmytym tle. Dzięki temu z łatwością uczynisz z własnych zdjęć dzieła, których nie powstydziłby się zawodowy fotograf.

Nie można zapominać o możliwości rejestracji wideo w jakości HD. Nagrywanie filmów za pomocą Huawei P20 lite jest dziecinnie proste, a w ten sposób zachowasz wspomnienia w jeszcze lepszej i bardziej wyrazistej formie. Co ważne, soczewki zamontowane w telefonie chińskiego producenta świetnie radzą sobie także przy słabym oświetleniu.

Smartfon Huawei P20 lite – czarny, niebieski i różowy

Huawei wyszło naprzeciw różnorodnym użytkownikom i stworzyło kilka wariantów kolorystycznych modelu P20 lite. Pozwala to na większą indywiduaizację kupowanego urządzenia i nadanie mu wyjątkowego charakteru. Bez względu na to, jaką barwę wybierzesz, zawsze możesz cieszyć się niesamowitymi multimediami telefonu oraz funkcjonalnością na miarę XXI wieku. Huawei P20 lite to smartfon wyjątkowy i dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %