0 0
Read Time:1 Minute, 29 Second

Prestigio prezentuje pierwszy w historii marki smartfon PAP3500, który charakteryzuje się czytelnym 3,5-calowym wyświetlaczem, wydajnym procesorem Qualcomm MSM7225AA o taktowaniu zegara 1.0GHz oraz opcją Dual SIM.

Model przeznaczony jest dla osób, które oczekują od telefonu optymalnej konfiguracji za rozsądną cenę. Prestigio po udanym półroczu na rynku tabletów PC, debiutuje w segmencie smartfonów. Projektanci marki jak dotychczas położyli nacisk na jakość wykonania, prestiżowy wygląd, ale także optymalne parametry konfiguracyjne modeli z wchodzącej na rynek linii Prestigio Android Phones (PAP).

Pierwszym modelem anonsowanym na wymagającym rynku smartfonów jest model PAP3500, który zasilił szeregi coraz bardzie popularnych Dual SIMów. Obsługa dwóch kart to dla wielu aktywnych użytkowników jedno z podstawowych wymagań stawianych urządzeniu mobilnemu. Docenią to zapewne zabiegani studenci i młodzi ludzie, którzy często mają dwa numery telefonu, ale nie mogą sobie pozwolić na kupno dodatkowego aparatu. Prestigio PAP3500 posiada czytelny, dotykowy 3,5” wyświetlacz  o rozdzielczości 320×480 pikseli, gamą barw równą 16 milionom kolorów oraz przydatną funkcją multi-touch.

Sprawne działanie aplikacji odbywa się dzięki wydajnemu procesorowi Qualcomm MSM7225AA o taktowaniu zegara 1.0GHz oraz 256MB pamięci RAM. Na pokładzie smartfona Prestigio zainstalowano system Android w popularnej wersji 2.3 Gingerbread. Pamięć urządzenia, służącą do przechowywania plików, dokumentów i multimediów, można rozbudować zewnętrzną kartą microSD aż do 32GB. Przestrzeń ta wystarczy swobodnie do gromadzenia ulubionej muzyki nieodzownej na studenckich imprezach oraz materiałów do kolejnej sesji. Na uwagę zasługują możliwości komunikacyjne urządzenia, które oferuje szybki transfer w standardzie HSDPA do 7.2Mbps i HSUPA do 5.76Mbps.

Smartfon PAP3500 posiada dwie kamery – frontową o rozdzielczości 0.3MPx przeznaczoną do wideo rozmów oraz tylną o matrycy 2.0MPx. Do dyspozycji użytkowników jest również moduł GPS, e-kompas oraz sensor położenia przydatny podczas gier zręcznościowych.

Obudowa smartfona została wykonana z dobrej jakości komponentów w stylowym odcieniu czerni.

Cena: 499 zł brutto

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz