0 0
Read Time:1 Minute, 43 Second

Prestigio prezentuje nowy model smartfona – PAP4040. Jest to kolejny telefon z debiutującej linii Prestigio Android Phones. Model ten zrywa z wizerunkiem smartfona-gadżetu do zabawy, oferując solidne narzędzie do pracy, które posiada wszystkie funkcje niezbędne do działań w środowisku biznesowym.

Prestigio oferuje więc aparat z górnej półki, a przy tym w konkurencyjnej cenie. Powściągliwy i elegancki design, o wysokiej jakości wykonania powinien zadowolić użytkowników ceniących sobie połączenie nowoczesnych funkcji i stylowego wyglądu. Natomiast obsługa dwóch kart SIM może okazać się korzystnym rozwiązaniem dla wszystkich szukających wygodnego połączenia telefonu służbowego i prywatnego, aby zapewnić sobie stały kontakt z partnerami biznesowymi.

Model PAP4040 posiada wygodny i czytelny, dotykowy 4-calowy wyświetlacz o 16-milionowej palecie barw i rozdzielczości 800×480 pikseli z funkcją mutli-touch. Dodatkowo wyposażony jest w układ graficzny GPU PowerVR SGX oraz nowy, wysokowydajny procesor MT6575 oparty na  ARM ® CortexTM-A9 o taktowaniu zegara 1.0GHz i 512MB pamięci RAM, co zapewnia sprawne działanie aplikacji na zainstalowanym systemie Android w wersji 4.0 Ice Cream Sandwich.

Warto zwrócić uwagę na możliwości rozbudowania wewnętrznej pamięci kartą microSD  nawet o dodatkowe 32GB. Od tej pory cały dzień poza firmą nie będzie wiązał się z koniecznością zabierania ze sobą laptopa, gdyż PAP4040 może pozwolić nie tylko na stały dostęp do ważnych plików, ale na zarządzanie firmą z poziomu smartfona – odbiór poczty w każdej chwili i edycję dokumentów między spotkaniami biznesowymi.

Parametry komunikacyjne smartfona zapewniają szybką transmisję danych w standardzie HSDPA do 7.2Mbps, HSUPA do 5.76Mbps oraz Wi-Fi 802.11b/g. Do dyspozycji użytkownika są także dwie kamery – frontowa o rozdzielczości 0.3MPx, przeznaczona do wideo rozmów oraz tylna o matrycy 5.0MPx z funkcją AF.

Na pokładzie biznesowego smartfona Prestigio znajdziemy także moduł GPS i e-kompas, pozwalające na korzystanie z aplikacji o charakterze lokalizacyjnym, radio, oraz sensor położenia, przydatny m.in. w grach zręcznościowych, stanowiących miłą odskocznię od obowiązków lub podczas podróży służbowej. Smartfon przygotowany jest do intensywnego użytkowania za sprawą baterii o niskim poziomie zużycia energii. Obudowę modelu PAP4040 wykonano z dobrej jakości komponentów w klasycznym odcieniu czerni.

Cena: 799 zł brutto

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %