0 0
Read Time:1 Minute, 48 Second

Lycamobile, sieć komórkowa oferująca najniższe stawki za połączenia zagraniczne, poszerzyła usługę doładowań telefonu  o kolejne miejsce – banki. Meritum Bank, Getin Bank, Raiffeisen Bank, Pekao SA, BNP Paribas Fortis i BOŚ – w tych placówkach klienci Lycamobile Polska mogą już zasilać swoje konta. Doładowania możliwe są także online, w serwisie Blue.pl

Nawet w przypadku posiadania konta w innym banku, strona Blue.pl umożliwia doładowanie konta z rachunku w tym banku.

Co na to LiLi?

Trwają też prace nad uruchomieniem doładowań sieci Lycamobile w bankach spółdzielczych. Przewiduje się, że będzie to łącznie około 160 banków.

Doładowania możliwe są nie tylko poprzez rachunek w danym banku, ale też poprzez bankomat i jest to szybka i korzystna operacja, która odbywa się bez żadnych dodatkowych opłat. Z czytelnie oznakowanego menu bankomatu wystarczy wybrać odpowiednia opcję, wprowadzić numer telefonu i podać kwotę doładowania. A potem… Cieszyć się niekończącymi się rozmowami z najbliższymi za granicą i w kraju za najniższe stawki na rynku telefonii komórkowej.

Tworząc sklepy internetowa warto wybrać odpowiedni silnik sklepu. W tym, a także w budowie kompletnego systemu ecommarce pomoże Twojej firmie programista PrestaShop z wieloletnim doświadczeniem.

Lycamobile to największy na świecie operator tanich międzynarodowych i krajowych   połączeń telefonii komórkowej. Sieć ma ponad 30 milionów klientów na świecie, a co 2 sekundy dołącza nowy użytkownik, witany z radością przez Lycamobile! W Polsce Lycamobile rozpoczęła działalność w listopadzie 2011 i konsekwentnie zwiększa swoją obecność na rynku i bazę użytkowników.

Lycamobile wprowadziła swoją markę na rynek w 2006 roku i ciągu zaledwie 7 lat zdobyła ponad 30 milionów klientów w 16 krajach na całym świecie (w Wielkiej Brytanii, Holandii, Portugalii, Belgii, Szwajcarii, Danii, Norwegii, Szwecji, Włoszech, Hiszpanii, Australii, Francji, Niemczech, Polsce, Irlandii i Stanach Zjednoczonych)! Karty SIM Lycamobile są dostępne w szerokiej sieci sprzedaży, a firma dynamicznie się rozwija i planuje wejście na kolejne światowe rynki.

Lycamobile to zespół  doświadczonych, otwartych na klienta i działanie wizjonerów. Ich misja, aby stać się światowej klasy siecią telefonii komórkowej o najwyższym standardzie usług przy jednoczesnej redukcji kosztów, zaczyna się spełniać, bo już dziś Lycamobile to proste rozwiązania i rewolucyjne ceny. A to najlepsza rekomendacja, aby w krótkim czasie zdobyć kolejne 30 milionów zadowolonych z usług sieci Lycamobile klientów!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %