Elektroniczna niania jako aplikacja na PC i na smartofna!

Elektroniczna niania jako aplikacja na PC i na smartofna!

6 marca 2013 Wyłączono przez FONRING.PL

W dzisiejszych czasach możemy cieszyć się już takimi udogodnieniami jak chociażby elektroniczna niania! Jeżeli nie pojmujecie co oferuje taka aplikacja, to ten artykuł jest dla Was!
Kiedy ludzie się martwią, szukają ratunku w technologicznych nowinkach.Czasami pomocne pomysły są naprawdę bardzo blisko. Nawet w zasięgu ręki. Część z nas właśnie patrzy na idealne rozwiązanie, zupełnie nie zdając sobie z tego sprawy.

Kiedy czytasz te słowa,jesteś krok od rozwiązania. Wystarczy telefon lub smartfon oraz komputer lub laptop i możesz przestać się martwić o spokojny sen Twojego dziecka.

Zbyt długo głowisz się nad formularzem podatkowym? Wypełnij pit 28 online i bądź spokojny.

E-nanny.pl jest wyjątkową aplikacją, umożliwiającą kontrolowanie dziecka z wykorzystaniem smartfona i komputera. Dzięki temu rozwiązaniu usłyszysz, kiedy Twoje dziecko płacze i dowiesz się, że już nie śpi. Kiedy e-nanny czuwa, możesz zając się pracą, poczytać, przejrzeć maile lub odpocząć. Dzięki e-nanny każdy rodzic może na chwilkę oderwać się od aktywnego nadzorowania dziecka bez lęku, że może się z nim dziać coś złego.
Jeżeli chcesz wypróbować tę niezawodną i stabilną aplikację, to wejdź na stronę e-nanny.pl i zainstaluj ją na 2 urządzeniach (komputer i telefon). Jedno z nich uruchamiasz w trybie dziecko i zostawiasz w pobliżu malucha. Drugie uruchamiasz w trybie rodzicia na bieżąco wiesz, co się dzieje w sypialni.

E-nanny.pl to nasza polska aplikacja, napisana przez rodziców dla rodziców, w trosce o dzieci. Wejdź na stronę e-nanny.pl lub e-nanny. info i sprawdź, jak łatwo jest zadbać o siebie.

Aplikacja jest możliwa do pobrania na takie systemy jak: Android, Windows, Linux, Mac-osX, iOS