0 0
Read Time:1 Minute, 21 Second

Iphone 6 to jeden z najbardziej nowoczesnych telefonów, dostępnych na rynku. Innowacyjny produkt Apple jest smukły, superlekki i bardzo funkcjonalny. Taki model pięknie prezentować się będzie w drewnianej obudowie Woodwoo.

Kolejna, bo już 6 generacja smartfonów światowej klasy producenta z Cupertino, różni się od poprzednich modeli, wielkością ekranu. Została tu zastosowana znacznie większa, bo aż 4,7” przekątna. Iphone jest większy nic dotychczasowe wersje, ale za to o wiele smuklejszy. Wbrew pozorom, urządzenie to jest bardzo energooszczędne. Dodatkowo, iPhone6 to także 64bitowy procesor Apple A8 i unowocześniona wersja systemu iOS. Obudowa tego modelu jest metalowa, co jest wyraźnym krokiem w kierunku zabezpieczenia urządzeń mobilnych przed wypadkami. Iphone6 został wyposażony w bardzo nowoczesny wyświetlacz Retina HD. Kolejnym, ogromnym plusem tego modelu jest zastosowanie w nim czytnika linii papilarnych. Wbudowana w aparat kamera iSight umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie filmów o bardzo wysokiej jakości.

Chociaż, producent przemyślał sprawę obudowy, która zapewnić ma bezpieczeństwo telefonu, to polska firma Woodwoo ma własną propozycję na oprawę iPhone6 – obudowy drewniane. Materiał ten cechuje ogromna wytrzymałość na uszkodzenia. Drewno nie tylko nie pęka pod wpływem uderzeń, ale w dodatku amortyzując wstrząsy, chroni sam aparat. Drewniane obudowy są bardzo eleganckie oraz gustowne. Doskonale się komponują z tak wysoko zaawansowanym technologicznie urządzeniem jakim jest Iphone6. Producent przemyślał bardzo dokładnie projekt, dlatego obudowa posiada wszystkie potrzebne otwory na przyciski na panelu bocznym czy wejścia na słuchawki albo ładowarkę.

Drewno, jako ekomateriał, jest obecnie bardzo modnym materiałem, stosowanym do produkcji biżuterii, zegarków czy elementów wystroju wnętrz.

Iphone6 to ogromny krok w kierunki innowacji. Iphone6 w drewnianej obudowie to droga w stronę elegancji i klasyki, która w bardzo harmonijny sposób łączy się z nowoczesnością.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %