Szybki modem 4G od ZTE

MF93D-2Firma ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, prezentuje nowy model modemu 4G MF93D, który charakteryzuje się superszybkim transferem danych do 100Mbps, obsługą aż 10 urządzeń w sieci oraz modernistycznym, ultracienkim designem obudowy.

Smartfony obsługujące pralkę Samsunga

Nowy modem ZTE MF93D z powodzeniem może pełnić rolę biurowego routera, który obsłuży do 10 punktów dostępowych rozdzielając między nie transfer z szybkością pobierania do 100Mbps dzięki kompatybilności z technologią czwartej generacji LTE. Ten mobilny hotspot dzięki niewielkim wymiarom i wadze sprawdzi się również w podróży lub podczas wyjazdu, gdzie konieczne jest rozdzielenie sygnału komórkowego pomiędzy kilka urządzeń. Potężna jak na tak niewielkie urządzenie bateria o pojemności 2800mAh zapewnia stabilną pracę przy braku zewnętrznego zasilania, a czytelny dotykowy wyświetlacz o przekątnej 1.4cala prezentuje najważniejsze parametry połączenia (siła sygnału, poziom baterii, szybkość pobierania i wysyłania), które dodatkowo można monitorować na ekranie połączonego z siecią smartfona lub tabletu.

Prowadzisz sklep www, a Twój programista PrestaShop nie może podołać powierzonym zadaniom?

– ZTE od 2008 roku stawia na rozwój technologii LTE i urządzeń pracujących w oparciu o ten standard łączności. Globalnie należy do nas aż 7% patentów technologicznych związanych z obszarem 4G. Modem MF93D to kolejny z rodziny mobilnych routerów uFi, które znajdują zarówno biznesowe, jak i prywatne zastosowanie – powiedział Bartłomiej Lewandowski, który w ZTE Poland odpowiada za grupę produktów LTE.