Sony Mobile prezentuje atrakcyjne narzędzie dla użytkowników smartfonów z rodziny Xperia

Share on Google+0Share on Facebook1Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

xperiaSony Mobile ogłosiło dziś wprowadzenie nowej aplikacji, Xperia Diagnostic Tool. Dzięki niej użytkownik bez korzystania z Autoryzowanego Serwisu Sony Mobile będzie mógł samodzielnie sprawdzić podstawową funkcjonalność smartfonu z rodziny Xperia i w przypadku wykrycia problemów dokonać jego naprawy.

Nowe narzędzie powinno spotkać się z entuzjastycznym przyjęciem użytkowników Xperii. Zaoszczędzi im sporo czasu, pieniędzy i rozwiąże wiele problemów. Biorąc pod uwagę fakt, że ponad 30% reklamacji naszych klientów, to zgłoszenia wymagające jedynie aktualizacji oprogramowania lub takie, gdzie faktycznie usterki nie stwierdzono, wierzę, że zapewni ono szybką i prostą weryfikacją faktycznego stanu smartfona.

– mówi Jacek Babut, Service Account Manager, Sony Mobile w Polsce.

Aplikacja jest dostępna w języku polskim i automatycznie dostosowuje się do ustawień językowych telefonu. Można ją pobrać z platformy Google Play. Dodatkowo Sony Mobile pracuje nad tym, by w drugiej połowie roku aplikacja była preinstalowana w każdym smartfonie wchodzącym na polski rynek.

Kluczowe funkcje Xperia Diagnostics Tool:
– ocenia funkcjonalność smartfonu Xperia
– analizuje zainstalowane aplikacje i jak wpływają one na działanie smartfonu
– analizuje poprawne działanie sprzętu typu kamera, głośnik
– podaje instrukcje jak rozwiązać problem
– rozpoznaje oprogramowanie, wersje Androida i daje swoje rekomendacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.