Sony Mobile głównym sponsorem najnowszej produkcji AXN – serialu Hannibal

Sony Mobile Communications rozpoczęło współpracę z AXN, producentem serialu Hannibal. Do promocji wybrano flagowy model Xperia Z, posiadający wszystkie parametry, jakich można spodziewać się od smartfona najwyższej klasy, który doskonale nadaje się do oglądania filmów, gdyż posiada wyświetlacz Full HD 1080p typu Reality Display.

Dodatkowo, skupia on w sobie najlepsze rozwiązania firmy Sony w zakresie technologii, treści multimedialnych, wzornictwa i możliwości łączenia z innymi urządzeniami, co dostarcza użytkownikowi niezwykle bogatych wrażeń.

10 kwietnia kanał AXN wyemituje pierwszy odcinek serialu Hannibal, oryginalnej produkcji AXN. Głównym sponsorem serialu jest Sony Mobile. W ramach współpracy każdy odcinek serialu Hannibal będzie można obejrzeć 5 dni przed premierą telewizyjną na smartfonach Sony Xperia Z w sieci Play, za pomocą aplikacji AXN Player. Dodatkowo akcję promocyjną wspiera konkurs rozgrywający się na stronie www.axn.pl , który potrwa do 30 kwietnia. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie psychologicznego profilu Hannibala. Nagrodami w konkursie są smartfony Xperia Z, zegarki Smartwatch oraz roczne abonamenty internetowe od Play.

Plansze sponsorskie serialu z udziałem Sony Mobile oraz Play emitowane są na antenie AXN. Kampania rozpoczęła się 15 marca i potrwa do zakończenia emisji pierwszego sezonu Hannibala, czyli do 3 lipca 2013 roku.
Specjalnym partnerem działań wspierających Hannibala jest Tele Pizza. W restauracjach na terenie całej Polski  znajdą się reklamy serialu, plakaty, ulotki oraz  mini standy promujące Hannibala. Dodatkowo klienci restauracji będą mogli zamówić specjalny zestaw pizzy Hannibal w brandowanych opakowaniach  z wizualizacją layoutu reklamującego serial. Kampania rozpocznie się 8 kwietnia i potrwa przez 4 tygodnie.

Kluczowe funkcje Xperia Z
•    Wyświetlacz Reality Display Full HD, o przekątnej 5 cali, 1080 x 1920p, z technologią Mobile BRAVIA Engine 2,
•    Aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 megapikseli, z funkcją fast capture, z czujnikiem obrazu Exmor RS™ for mobile, funkcją video HDR i najwyższej klasy automatyczną redukcją szumów, by bez wysiłku i w każdych warunkach wykonywać zdjęcia o nadzwyczajnej ostrości i tworzyć filmy video,
•    Odporność na kurz i wodę (normy IP55 i IP57). Posiada wyświetlacz z hartowanego szkła,
•    Procesor o taktowaniu 1,5 GHz klasy Snapdragon S4, typu asynchronous quad-core, z pamięcią 2GB RAM,
•    Tryb działania baterii STAMINA co najmniej czterokrotnie wydłużający czas działania smartfona w trybie czuwania.