Pierwszy polski Nokia Developer Champion

nokiaFirma Nokia uhonorowała Michała Tomaszewskiego, wykładowcę w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych, tytułem Nokia Developer Champion.
Nokia Developer Champion to tytuł przyznawany najbardziej aktywnym promotorom technologii developerskich Nokia. Osoby uhonorowane tym prestiżowym tytułem zostają objęte programem Nokia Premium Developer Program. Uczestnicy mają także prawo do korzystania z tytułu Nokia Developer Champion przez rok od dnia jego przyznania. Dodatkowo, firma Nokia zapewnia promocję poprzez prezentację sylwetki w serwisach on-line, kontakt z ekspertami z branży mobile oraz możliwość prowadzenia seminariów, a także spotkań i warsztatów dla lokalnej społeczności deweloperów Nokia.

Szybki modem 4G od ZTE

– Cieszymy się bardzo z sukcesów Michała Tomaszewskiego i jego wkładu w promocję technologii Nokia. Doceniając jego pracę i zaangażowanie firma Nokia postanowiła wyróżnić Michała tytułem Nokia Developer Champion oferując jednocześnie nasze wsparcie w dalszym rozwoju jego kariery – mówi Dariusz Zalewski, Central and East Europe, Developers Relations Head.

Potrzebujesz do firmy programisty PrestaShop, to nie zwlekaj i zacznij współpracę z Asani.pl

Michał Tomaszewski, pierwszy Nokia Developer Champion w Polsce, wykłada na co dzień  w Katedrze Metod Programowania w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych. Jego deweloperska przygoda rozpoczęła się w 1999 r. wraz z pracami nad oprogramowaniem do palmtopów. Od tego czasu, Michał brał udział w wielu projektach komercyjnych związanych z oprogramowaniem na platformy mobilne, w tym Windows Phone.