PAP4500 z ekranem IPS Gorilla Glass – dwurdzeniowy Dual SIM od Prestigio

Prestigio prezentuje najnowszego smartfona z linii MultiPhones, dwurdzeniowego Dual SIMa PAP4500. Urządzenie posiada czytelny 4.5calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości 960×540 pikseli, wykonany w technologii Gorilla Glass oraz 8.0MPx aparat z AF oraz diodą doświetlającą.
PAP4500 to multimedialny smartfon, którego funkcjami nawigować można za pomocą dużego, dotykowego ekranu IPS LCD o rozdzielczości qHD, co przy 4.5calowej przekątnej daje bardzo dobre nasycenie ppi i tym samym wyrazisty, czysty obraz. Producent zadbał też o bezpieczeństwo wyświetlacza bazując na zaimplementowanym do wielu high endowych modeli smartfonów tworzywie Gorilla Glass, które jest ekstremalnie odporne na zarysowania.

Jednostką „napędową” nowego MultiPhone’a jest wydajny, dwurdzeniowy procesor MT6577 oparty na architekturze Cortex A9 o taktowaniu zegara 1GHz. Zainstalowany system operacyjny to Android 4.0 ICS, ale producent zapewnia aktualizację do nowszych wersji platformy Google. Na uwagę zasługuje aparat o rozdzielczości 8MPx doposażony w przydatną funkcję auto focus oraz diodowe podświetlenie, nieodzowne podczas nocnych ujęć.

Smartfon Prestigio jest również sprawnym narzędziem komunikacyjnym, które współpracuje z komórkową siecią 3G, a za sprawą rozwiązania typu Dual SIM obsługuje listy  kontaktów z dwóch różnych kart. Użytkownik może według własnych potrzeb korzystać na przykład z głównego numeru do wykonywania połączeń głosowych w swoim abonamencie, a przy pomocy drugiej karty pre paid korzystać z internetu mobilnego. Do każdego z numerów przypisane są odrębne ustawienia, opcje użytkownika, tryby, a nawet dzwonki i sygnały wiadomości.

Model PAP4500 oferuje ponadto 4GB wewnętrznej pamięci oraz możliwość rozszerzenia jej o 32GB. Do dyspozycji użytkowników są także przydatne funkcje, takie jak e-kompas, moduł GPS, Bluetooth 3.0 High Speed, aktualizacje OTA oraz dostęp do 700 000 aplikacji na Google Play.
MultiPhone 4500 charakteryzuje się ponadto zwartą bryłą obudowy w odcieniu prestiżowej czerni, z delikatnie ściętymi krańcami. W zestawie znajduje się elegancki, skórzany pokrowiec w kolorze obudowy.
Cena: 999zł